Кількість
|
Вартість
|
||
|
Механізм дії гербіциду Сальса
Етаметсульфурон-метил є високоселективним по відношенню до ріпаку діючою речовиною, має системну дію і швидко проникає в рослини бур'янів. Здатний виявляти як листову, і грунтову активність, тобто проникати крізь листя і поглинатися кореневою системою бур'янів. Активний як за теплих, так і за прохолодних умов і може бути використаний як восени, так і навесні. Після обробки етаметсульфурон-метил поглинається переважно листям і протягом кількох годин переміщається рослиною, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту (пагонів і коренів). Етаметсульфурон-метил інгібує фермент ацетолактатсинтази (АЛС), внаслідок чого в рослинах бур'янів відбувається блокування синтезу важливих амінокислот (валіну, лейцину та ізолейцину).
Рекомендації щодо застосування препарату Сальса
Сальса гербіцид, призначений для захисту посівів ріпаку та соняшнику. Максимальна ефективність досягається при обробці бур'янів на ранніх стадіях розвитку у фазі сім'ядолі до 2 листків, коли в грунті достатньо вологи для їхньої активної вегетації і вони не перебувають у стані стресу внаслідок дії несприятливих погодних умов. Оптимальною температурою застосування є 10 - 25 градусів Цельсія вище за нуль. Препарат сумісний з більшістю ЗЗР, однак у кожному окремому випадку слід проводити тест на сумісність.
УВАГА!!! Для досягнення максимального ефекту від дії гербіциду важливим є рівномірне та повне покриття листової поверхні бур'янів.
УВАГА!!! Препарат слід застосовувати з прилипачем Тренд 90 у концентрації 0,15-0,2%, тобто 0,2-0,4 л/га.
УВАГА!!! У разі сильного засмічення норму використання препарату слід збільшити до максимальної 25 г/га, а норму робочого розчину до 300 л/га.
Післясходове застосування гербіциду Сальса забезпечує ефективний контроль таких бур'янів як: щириця, гірчиця, зябра, герань, ромашка лікарська, роман польовий, ярутка, паслін чорний, гірчак, дим'янка лікарська, берізка польова, підмаренник чіпкий, пастуша сумка звичайні, кропива , дурман звичайний, марь біла, редька дика, волошка синя, амброзія полинолиста, фіалка види.